Webové stránky E-shop Pre mužov Pre ženy
 
Ocenenie eiffel optic

Prečo nakupovať u nás

VLASTNÉ REFRAKČNÉ CENTRUM

Naše predajne eiffel optic Vám môžu ponúknuť špecializované pracovisko pre vyšetrenie Vášho zraku alebo aplikáciu kontaktných šošoviek. Máme zabezpečené tie najmodernejšie prístroje, ktoré vám zabezpečia profesionálne vyšetrenie. Na vyšetrenie je možné prísť i bez objednania a to každý deň.

Pri zakúpení okuliarov je vyšetrenie ZDARMA.

STOVKY ZNAČIEK 

Každá z našich predajní eiffel optic ponúka stovky značiek a tisíce iných modelov dioptrických aj slnečných okuliarov. Všetok tovar zabezpečuje eiffel optic priamym nákupom exkluzívnych značiek (narp. Cartier, Chane, Bvlgari atď.) v krajinách západnej Európy (napr. Francúzsko, Nemecko, Veľká Británia a pod.)

Viac informácií o našich značkách môžete nájsť na stránke venovanej našim značkám.

PRÍJMAME POUKÁŽKY

Na našich predajniach eiffel optic prijímame poukážky:  Sodex, Accor, Chéque Déjeuner, BENEFIT, ...

SLUŽBY ZADARMO 

Poskytujeme praktickú pomoc zákazníkom. Bezplatne vyčistíme okuliare ultrazvukom, upravíme pokrivenú obrubu. Ďalej uskutočňujeme drobné opravy, meníme šróbiky a sedielka.

GARANCIA VEĽKEJ A SILNEJ SPOLOČNOSTI

Firma eiffel optic, a.s. bola založená v roku 1991 a zaoberá sa maloobchodom a veľkoobchodom - vývozom a dovozom v oblasti očnej optiky. eiffel optic je špecialistom na slnečné okuliare, dioptrické okuliare a očnú optiku v Česku a na Slovensku. Firma zamestnáva cez 200 zamestnancov, väčšinou odborníkov - očných optikov, optometristov a očných lekárov.

Toto všetke predurčuje eiffel optic byť aj Vašim partnerom vo svete očnej optiky.

ŠIROKÁ SIEŤ PREDAJNÍ

Na Slovensku má eiffel optic 22 klasických kamenných predajní (zoznam pobočiek) v rôznych mestách a na rôznych lokalitách. Naše pobočky nájdete v nákupných strediskách, obchodných centrách alebo v centrách slovenských miest. 

Okrem klasických kamenných predajní Vám tiež ponúkame možnosť nákupu online, prostredníctvom nášho internetového obchodu eshop.eiffeloptic.sk.